Veelgestelde vragen over de verbouwing
Vanaf 25 augustus gaan we verder met verbouwen! We zetten de volgende stappen om van de bibliotheek een echte ontmoetingsplek te maken: een plek waar iedereen kan lezen, leren, werken en tot rust kan komen. Maar wat betekent dat voor jou? Hier beantwoorden we de meest gestelde vragen!
De vernieuwde bibliotheek krijgt een frisse, uitnodigende uitstraling. Denk aan ruime studieplekken, comfortabele werkhoeken, gezellige zitplekken én natuurlijk volop ruimte voor boeken. We creëren een plek waar iedereen zich welkom voelt of je nu komt om te studeren, een lezing bij te wonen of rustig een krantje te lezen.
Vanaf 25 augustus: We pakken het centrale deel van de bibliotheek aan. We blijven open, maar vragen begrip voor mogelijke hinder tijdens het bezoek.
29 september t/m ergens in november: Voor de laatste, grootste fase sluiten we tijdelijk de deuren. In deze periode voeren we onder andere schilderwerk uit, leggen we nieuwe vloeren, verplaatsen we meubels en installeren we nieuwe voorzieningen. De laatste dag dat we open zijn is dus zaterdag 27 september.
Mag ik meer boeken lenen voor de sluitingsperiode?
Ja! Tussen 15 september en de opening in november mogen volwassenen maximaal 40 materialen tegelijk lenen en kinderen maximaal 20.
Mag ik de boeken langer lenen door de sluitingsperiode?
Natuurlijk! Tijdens de sluiting in Doetinchem kun je geen boeken inleveren. Daarom hoef je ze pas na de heropening terug te brengen.
Mag ik meer boeken reserveren voor de sluitingsperiode?
Ja! Van 25 augustus tot en met 28 september mag je maximaal 25 reserveringen tegelijk hebben, in plaats van de gebruikelijke 15.
Kan ik mijn gereserveerde boeken nog steeds ophalen in Doetinchem?
Vanaf 8 september tot de opening is het tijdelijk niet mogelijk om Doetinchem als afhaallocatie te kiezen voor nieuwe reserveringen.
Tot en met 27 september kun je je reserveringen nog gewoon in Doetinchem ophalen. Daarna wordt je gereserveerde boek uit de kast verwijderd en wordt je reservering geannuleerd.
Gaan de cursussen van SeniorWeb door in Doetinchem?
Ja! Onze Brewinc zaal blijft toegankelijk, dus alle cursussen gaan gewoon door zoals gepland.
Gaan de BoekStart bijeenkomsten door in Doetinchem?
Ja! De Boekstart bijeenkomsten van vrijdag 3 oktober zullen plaatsvinden in de Raadzaal van het Gemeentehuis in Doetinchem.
Gaan de IDO spreekuren door in Doetinchem?
Het Informatiepunt Digitale Overheid op dinsdagavond gaat niet door.
De andere spreekuren gaan wel door, maar vinden plaats in het 50+ Ontmoetingscentrum. Dit bevindt zich direct links in de hal wanneer je ’t Brewinc binnenloopt.